ART / Oil paintings / Oil painting 7674035
nr 767 4035
OIL PAINTING
Signerad H Clement, Forslandskap med hus, 19th century, ramens innermått: 33x51,
Signerad H Clement, Forslandskap med hus, 1800-tal, ramens innermått: 33x51
1000
SEK 300
Monday July 16 2012
at 18:44:59
16/7 13:14:52